automatické kávovary

Pro milovníky kvalitní zrnkové kávy, kteří dávají přednost pohodlné přípravě v kanceláři či doma, doporučíme ten nejlepší automatický kávovar, který svým výsledkem určitě příjemně překvapí. Na základě mnohaletých zkušeností z našeho servisu kávovarů různých značek víme moc dobře, že není kávovar jako kávovar.

 

A jak se o kávovar starat? Jak na údržbu a čištění? I s tím vším Vám rádi poradíme. 

NEZÁVAZNĚ KONTAKTOVAT

Automatické kávovary

Kvalitní automatické kávovary s integrovaným mlýnkem zajistí namletí čerstvé kávy před každou přípravou vašeho šálku.

Velkou výhodou automatických kávovarů na espresso je rychlost přípravy kávyjednoduchá intuitivní obsluha, a tedy minimální nárok na čas.

Jaký kávovar si vybrat? Nevíte si rady? Nevadí. Rádi Vás přivítáme u nás na firmě ve Znojmě na Dobšické 3, kde Vám poradíme a vše ukážeme, ochutnáte svůj oblíbený nápoj a vyberete si ten správný.

Nabízíme umístění kancelářských kávovarů  do firem za odběr kávy.

Nivona automatické kávovary

Díky technicky dokonalým automatickým kávovarům společnosti NIVONA můžete neustále znovu a znovu objevovat chuť kávu. Vnitřek a design je ze Švýcarska, nápad a technické know how z Německa.

Saeco

Díky kombinaci věhlasného italského designu, moderních technologií a vášně pro kávu přináší kávovary Saeco perfektní zážitek i těm nejnáročnějším milovníkům kávy,  který pochází z italského Gaggio Montano nedaleko Bologni.

WMF

Společnost WMF je světovým lídrem plně automatických kávovarů. Jedná se o Německou společnost, kterou datujeme již od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře. Vlastní celou řadu patentů pro přípravu kávových nápojů.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit

Kapslové kávovary

Automatické kapslové kávovary jsou trendem v přípravě kávy. Přináší jednoduchou obsluhu, kvalitní technologii, čerstvou kávu přímo z kapsle. Káva uchovávaná v kapslích je vakuově balená a každá obsahuje poctivých 8 g namleté kávy pro každou porci espressa.

Skrze svrchní filtr prochází horká voda, která díky vysokému a rovnoměrnému tlaku přichází do kontaktu celým množstvím pomleté kávy v kapsli. Poté prochází druhým filtrem, kde se káva extrahuje v plné, husté espresso s konzistentní cremou.

Kapslové kávovary jsou vhodné především do firem, kde obsluha kávovaru má být rychlá a jednoduchá pro každého zaměstnance.

Nabízíme celkem 6 směsí kávy v kapslích, z čehož jedna směs je bezkofeinová.

Kávovary je možno získat do užívání zdarma pouze za odběry kapslí.

Nautilus S06

Nové provedení kapslového kávovaru Caffitaly v podání modelu S06. Malý, jednoduchý, šikovný pomocník pro přípravu kávy na bázi espressa. Odpadní prostor na kapsle, který pojme až 20 použitých kapslí, je složený ze dvou částí pro lepší údržbu kávovaru. Systém před-napaření kapsle zvýší účinky pressování a vyluhování těch správných kávových chutí.

Caffitaly S22 Cappuccino

Kávovar Caffitaly S22 se vyznačuje malými rozměry a kompaktním designem. Tento všestranný kávovar je schopen vydávat espresso, cappuccino, latte macchiato a lahodné teplé nápoje stisknutím jednoho tlačítka. Díky odnímatelné nádržce na mléko lze mléko skladovat v lednici.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit

doplňkové příslušenství pro kancelářské kávovary

Šlehač mléka Clatronic – teflonový

Pěnič mléka CLATRONIC je schopný vytvořit dokonale napěněné mléko během několika málo vteřin. Objem nádoby činí maximálně 450 ml. Přístroj je vhodný pro pěnění studeného i teplého mléka, čokolády či ledové kávy. Mléko je možné zahřívat díky skrytému tepelnému tělesu rovnou v tomto zařízení, jehož tepelný výkon je možné regulovat podle potřeby. Funkce zabudované tepelné ochrany se pak postará o to, že nikdy nedojde k přehřátí připravovaného nápoje. Snadná manipulace s přístrojem je umožněna díky 360° otočnému konektoru a bezkabelové technologie. Snadné čištění zajistí odnímatelná míchací mísa, a víčko a nepřilnavá povrchová úprava. Samozřejmostí je automatické vypnutí.

Šlehač mléka Profi cook – nerezový

Nerezová nepřilnavá nádoba se 6 funkcemi. Teplá a studená funkce šlehání a míchání. Vytvoří napěněné mléko ve vteřinách. Vhodné pro studenou a teplou čokoládu. Jednoduchá manipulace díky automatickému vypnutí. Kapacita max. 450 ml. Konvička a víko odnímatelné pro snadné čištění. Lze mýt v myčce.