Pitný režim

Nezapomínejte na Váš pitný režim, ani Vašich zaměstnanců.  V naší nabídce naleznete nejenom výdejníky na barelovou vodu vhodné například do kanceláří, míst, kde není přívod pitné vody, ale také výdejníky napojené na vodovodní řád, které umí připravit i sodu a jejich kapacita je až na 45 litrů chlazeného nápoje za hodinu.

NEZÁVAZNĚ KONTAKTOVAT

výdejníky na barelovou vodu

Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN nabízí ideální řešení pitného režimu pro Vaši firmu i Vaši domácnost. Je balena do ekologických barelů (o objemu 18,9 litru), stáčena přímo v srdci Šumavy a díky speciálnímu uzávěru barelu a profesionálnímu ošetřování si zachovává plnou svěžest, čerstvost a chuť až do doby, než se dostane do Vaší sklenky.

Balená pramenitá voda je nejvhodnější variantou, jak ve své kanceláři nebo firmě zajistit správný pitný režim a jednoduše, levně a ekologicky splnit nařízení vlády č. 68/2010 o ochranných nápojích.

Výhody pro firmu jakékoliv velikosti:

 • Vynikající přírodní pramenitá voda s vyváženým obsahem minerálů
 • Jednoduchá obsluha výdejníků barelové vody.
 • Významná úspora nákladů oproti nákupu PET lahví.
 • Dovoz barelové vody bez starostí – dovezeme a vyložíme přímo u Vás! Barely a příslušenství rozneseme do určených místností po celé budově Vaší firmy, nemusíte se tedy namáhat s jejich přepravou do jednotlivých kanceláří!
 • Ekologické a bez odpadu – barely jsou vratné, při každé návštěvě je odvezeme!
 • Snadné splnění nařízení vlády č. 68/2010 o ochranných nápojích

Složení pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN

Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN má složení vhodné pro každodenní a celoroční pití díky vyváženému obsahu minerálů a dalších prvků, které jsou důležité pro zdravé tělo i mysl.

Složení vody (vybrané)

Dusičnany 6,0 mg/l
Dusitany < 0,005 mg/l
Vápník 43 mg/l
Hořčík 12,9 mg/l
Železo < 0,05 mg/l
Fluoridy < 0,1 mg/l
Chloridy 7,0 mg/l
Sírany 29,0 mg/l
Sodík 4,2 mg/l

Rozbory vody Šumavský pramen

Rozbor vody Šumavský pramen

Rozbor vody Šumavský pramen

Výdejníky na barelovou vodu je možné získat i za měsíční odběry vody.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit

Výdejníky na vodovodní řád

Tato technologie je určena pro místa, kde je zajištěn přístup pitné vody z vodovodního řádu. Různé řady modelů umí kombinace chlazené vody, sody, ochranných nápojů, pokojové teploty, atd.

Jejich kapacita dosahuje až 45 l chlazeného nápoje za hodinu.  Zajišťují tak dostatek pitného režimu i v náročných pracovních podmínkách s vyššími teplotami.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit

Sirupy a koncentráty pro přípravu Ochranného nápoje s obsahem minerálů a vitamínů

Povinnost zajistit zaměstnancům ochranné nápoje vychází z nařízení vlády č. 361/2007 Sb., ve znění nařízení vlády č. 68/2010 Sb. Smyslem těchto nařízení je snaha o dodržování pitného režimu zaměstnanců, a to nejméně v objemu 70% definované ztráty tekutin za osmihodinovou směnu.  Jedná se zejména o skupiny IIb až V, které mají povinnost k ochranným nápojům, neboť mají největší výdej tekutin za směnu.

1L SIRUPY

Sirupy ESTIAN jsou ideální do každé firmy i domácnosti, kde je třeba dodržování pitného režimu. Obsah účinných složek zabezpečuje optimální složení nápoje pro vyrovnání změn GLYKEMICK0HO INDEXU při fyzické aktivitě a nezatěžuje organismus i při pravidelném či dlouhodobém užívání.

Optimální obsah sodíku, draslíku, hořčíku a nižší obsah cukrů v sirupech přispívá k doplnění energie, a k celkové vitalizaci a zvýšení výkonnosti organismu. Spolu s celkovým spektrem vitamínů snižují příznaky únavy po zátěži a urychlují regeneraci organismu. Nemusíte se bát, sirupy ESTIAN obsahují pouze přírodní barviva.

Z jedné lahve sirupu je možné připravit více než 28l nápoje.

Koncentráty jsou určeny pro ředění s vodou. Spojením vody a sirupu získáte osvěžující ochranný nápoj. Máme je dostupné v těchto příchutích:

Ananas & Meruňka

Dračí ovoce

Malina

Černý rybíz

Jablko & Hruška

Mango & Marakuja

Zelený čaj & Limetka

Citrón

Jahoda

Růžový grep

 • Sirupy ESTIAN pro Vás vyvíjí tým složený z odborníků na výživu, sportovních trenérů a špičkových sportovců, kteří pracují na optimalizaci existujících řad a aktivně se podílejí na vývoji nových produktů.
 • Sirupy ESTIAN jako ochranný nápoj. Osvěžte prostředí vašeho pracoviště, sirupy ESTIAN jsou vhodné jako ochranné nápoje pro zaměstnance, které vyžaduje nařízení vlády 361/2007 Sb. v platném znění.
 • Obsah účinných složek v sirupech ESTIAN zabezpečuje optimální složení nápoje pro vyrovnání změn GLYKEMICKÉHO INDEXU při fyzické aktivitě a nezatěžuje organismus i při pravidelném či dlouhodobém užívání.
 • Optimální obsah sodíku, draslíku, hořčíku a nižší obsah cukrů v sirupech ESTIAN přispívá k doplnění a k celkové vitalizaci a zvýšení výkonnosti organismu.
 • Spolu s celkovým spektrem vitaminů snižují sirupy ESTIAN příznaky únavy po zátěži a urychlují regeneraci organismu.
 • Sirupy ESTIAN obsahují pouze přírodní barviva.
 • Pro vytvoření ochranného nápoje pomocí sirupů ESTIAN je možné použít každou pitnou vodu, která splňuje legislativně dané mikrobiologické, fyzikální a chemické požadavky. K ředění tohoto sirupu doporučujeme pramenitou vodu ŠUMAVSKÝ PRAMEN, která tyto požadavky splňuje v plném rozsahu.

Vitamínový koncentrát 1:28

objem 1 l
počet ks v balení

8 ks

příchutě 8 ks
(příchutě: Růžový grep, Malina, Jahoda, Zelený čaj a limetka, Dračí ovoce, Ananas a meruňka, Mango a marakuja, Černý rybíz, Jablko a hruška, Citron, Pomeranč)
min. počet kusů na objednávku 1 ks
země zpracování Česká republika
obal PET
doba trvanlivosti / expirace 24 měsíců

10L SIRUPY

Koncentráty jsou určeny pro přípravu nápojů v zařízeních typu do Soda maker 3M a 3S. Spojením vody a sirupu získáte osvěžující ochranný nápoj. Poměr ředění je 1:25.

  • Jahoda
  • Citron
  • Ananas & Mango
  • Pomeranč
  • Broskev
  • Exotic
  • Černý bez
  • Grep
  • Malina

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit